Глобальна федерація таеквон-до - Global Taekwon-Do Federatіon - була створена у березні 1990 року, видатним спортсменом сучасності,людиною,яка по визнанню майстрів таеквон-до, вважалася самим технічним таеквондистом світу. Це Гранд майстер Пак Джун Те (1943 - 2002 р.). Ім'я Гранд майстра популярне у світі бойових мистецтв. Він був самим кращим майстром у розробці техніки таеквон-до і його ім'я - символ технічної досконалості. Пак Джун Те став легендою таеквон-до в усьому світі ще при житті. Своєю вірністю і самовідданістю у справі розвитку таеквон-до , Гранд майстер зарекомендував себе, як людина честі і вчителем, що володіє щирим духом таеквон-до.

ТАЕКВОН-ДО як система самовдосконалення. Кожна людина, яка вирішила займатися яким-небудь видом бойового мистецтва, з перших днів занять почуває, що ці заняття спрямовані в першу чергу на розвиток кращих якостей особистості, таких як самодисципліна, повага до старшого, товариське і чесне відношення до партнера. Іншими словами, ці заняття напряму спрямовані на роботу над собою з метою самовдосконалення. Стає більш стійкої психіка, менш дратівливим характер, крім того, очевидний і процес зміцнення здоров'я.

ТАЕКВОН-ДО як фізична культура. Рух - це життя. Ці слова ми чуємо з дитинства, однак наше життя рідко дає нам можливість "навантажити" свої м'язи, відчути радість руху. Таеквон-до дозволяє за допомогою красивих і відточених рухів одержати задоволення від роботи свого тіла. Причому головне те, що заняття цілком доступні як для дітей, так і для людей похилого віку, природно, під відповідним контролем з боку тренера і медиків.

ТАЕКВОН-ДО як спортивне єдиноборство. Як вид спортивного єдиноборства таеквон-до дуже популярно в усьому світі. У програму змагань входить не тільки спаринг, але і розбивання дощок руками і ногами, удари ногами в стрибку у висоту й у довжину. Змагаються чоловіки і жінки, підлітки і люди літнього віку.

ТАЕКВОН-ДО як самооборона. У програму занять по таеквон-до обов'язково входить вивчення прийомів самооборони. Відпрацьовується захист проти одного чи декількох беззбройних чи озброєних різними видами зброї, супротивників. Таеквон-до є частиною комплексу бойових мистецтв і повною мірою відповідає вимогам, пропонованим для надійної самооборони.